Haber

Özhaseki: Seçimlerimizin ülkenin birliği, huzuru ve düzeni için hayırlı olmasını diliyoruz.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Yaklaşan seçimlerimizin ülkemizin birliğine, huzuruna, düzenine, ezanımıza ve göklerde her daim dalgalanan bayrağımıza hayırlı olmasını diliyoruz.” söz konusu.

Özhaseki, bayram namazını Kayseri’deki tarihi Cami Kebir’de kıldıktan sonra vatandaşlarla birlikte kutladı.

Bayramın ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Özhaseki, tüm vatandaşların ve İslam aleminin bayramını kutladı.

Nice bayramların huzur içinde geçmesi için Yüce Allah’tan dua ettiklerini belirten Özhaseki, şöyle konuştu:

“Bu bayrama biraz hüzünlü girdik ama en azından ümmet-i Muhammed’in gayreti, tüm müminlerin duası ve belediyelerimizin gayreti ile oradaki yaraların sarılması adına çok güzel faaliyetler yapılıyor. Oradaki kardeşlerimize üzülüyoruz ama bir yandan da kardeşlerimizin bize yardım ettiğini görünce biz de büyük bir millet olmanın şerefini yaşıyoruz.” Biz orada yaşıyoruz. Orada yardım eden, orada vakit geçiren, emeğini, alın terini döken tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Cenâb-ı Hakk’ın daha nice bayramlar getirmesi için bu duaya devam ediyoruz.”

Seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Özhaseki, “Yaklaşan seçimlerimizin ülkemizin birliğine, dirliğine, düzenine, ezanımıza, her daim göklerde özgürce dalgalanan bayrağımıza hayırlı olmasını diliyoruz. namazın, vatanın ve milletin düşmanları bu milletin başından uzaklaşsınlar inşallah. dedi.

Özhaseki, caminin önünde bekleyen simitçinin tezgâhından tüm simitleri alarak vatandaşlara dağıttı.

haberyenisehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu